Zespół

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksową obsługą prawną. Filar Kancelarii stanowi kilkunastoosobowy zespół wykwalifikowanych prawników. Dostarczamy efektywnych i praktycznych rozwiązań prawnych, indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klientów.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom oraz oczekiwaniom do dyspozycji naszych Klientów został oddany zespół specjalizujący się w prawie medycznym i dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Nasi prawnicy udzielają pomocy prawnej każdemu, kto został bądź czuje się poszkodowany w następstwie tzw. błędów medycznych, wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy bądź niewłaściwego działania towarzystw ubezpieczeniowych, biur podróży czy linii lotniczych.

Mentorem zespołu dochodzenia odszkodowań medycznych i powypadkowych jest Adwokat i Założyciel Kancelarii – Renata Urowska.

W ramach wieloletniej praktyki prawniczej specjalizuje się m.in. w prawie medycznym. Zajmuje się oceną wysokości roszczeń i zasadności prowadzenia sprawy. Występuje jako pełnomocnik procesowy w sprawach z zakresu dochodzenia odszkodowań z tytułu tzw. błędów medycznych oraz powypadkowych.

 
 
 
 

Anna Urban – Adwokat – odpowiada za sprawy związane z: audytem dokumentacji medycznej i ubezpieczeniowej; oceną zasadności postępowania oraz współpracą z firmami ubezpieczeniowymi. Występuje jako pełnomocnik w przedmiocie prowadzenia negocjacji, postępowań sądowych i ugodowych.